hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Digital Trainee

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Minden vágyad, hogy az online média/marketing minél több területén kipróbáld magad? Szívesen dolgoznál egy menő FMCG brand médiakampányain?
favourite
Teljes szöveg
Tisztában vagy azzal, hogy nem egyik napról a másikra leszel digitális szakértő, és hajlandó vagy nap, mint nap tenni érte? Akkor lehet, hogy egymást keressük!

Feladataid lesznek:
• Riportok készítése
• Adminisztratív feladatok ellátása
• Kampány menedzsment és monitoring
• Médiatulajdonosokkal történő kapcsolattartás
• Folyamatos fejlődési lehetőség az online területen

Az ideális jelentkező vagy, ha igaz Rád:
• Felsőfokú nappali képzésben tanulsz
• Excelt és Power Point-ot magas szinten ismered és használod
• Kiemelkedő kommunikációs készséggel és problémamegoldó képességgel bírsz
• Precíz és rugalmas vagy
• Társalgási szintű angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt megfelelő
• Csapatjátékos vagy

Előnynek számít:
• Online marketingben gyakornoki tapasztalat

Amire Tőlünk számíthatsz:
• Versenyképes gyakornoki csomag
• Szakmai fejlődési lehetőség, nyelvtanulási/fejlődési lehetőség
• Jó hangulat, fiatalos csapat, menő irodai környezet

Weboldalunk aktuális pozícióinkkal: http://www.mindshareworld.com/hungary/jobsnew
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő