hirdetés

3D grafikus

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Videomapping stúdiónk 3D Grafikus munkatársat keres. Ha szeretnél nemzetközi szinten is első osztályú projektekben részt venni, Nálunk a helyed!
favourite
Cégnév
Freelusion Kft.
Elvárások
3D jelenetek létrehozása, animálása, bevilágítása és renderelésre felkészítése egy erre alkalmas szoftverben (3Ds Max, Cinema4D, Houdini)
A 3D jelenetek kompozittálása Adobe After Effects szoftverben
Gördülékeny, hatékony és kreatív munkavégzési stílus
Amit ajánlunk
Fejlődési lehetőség
Változatos és kreatív feladatok világszínvonalú produkciókban
Tágas, világos, csendes és inspiratív irodai környezet
Csocsó
Előny
Folyadék, füst, tűz, törés és részecske szimulációs technikák ismerete
Motion graphics tapasztalat
Projection mapping ismeretek
Több éves produkciós tapasztalat
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok