hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

A Médiában értékesítesz évek óta? Szakmai kalandra, új kihívásra vágysz? Akkor a fiatalos és lendületes csapatunkban a helyed!

Marketing / Média > Értékesítés, account

Cégünk hosszú évek óta gyárt műsorokat, az új műsorainkhoz keressük kreatív, kapcsolatokkal rendelkező, gyakorlott kollégánkat Sales manager pozícióba
favourite
Cégnév
HBL Produkció Kft.
Elvárások
Erős kommunikációs készséggel rendelkezik
Elhivatott az újdonságok felé
Kitartó
Tapasztalt az értékesítésben
Érdekli a műsorkészítés
Amit ajánlunk
Kiemelt sales jutalék
Modern munkakörnyezet
Fiatal, kreatív csapat
Feladatok
A régi és az új műsorok reklámfelületeinek értékesítése
MS Office magas szintű ismerete
Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
Előny
Angol nyelvtudás
AFP értékesítésben szerzett tapasztalat
Jogosítvány, aktív vezetői tudás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok