hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Account Manager

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

A Y&R budapesti irodájába, teljes munkaidős Account Managert keres:
favourite
Cégnév
Young & Rubicam Budapest Kft.
Elvárások
- legalább 5 év tapasztalat hasonló területen, ügynökségi oldalon
- digitális tapasztalat
- felsőfokú végzettség
- magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- proaktív hozzáállás
Amit ajánlunk
- önálló munka a Danone Actimel márkán regionálisan, 13 országban
- integrált kampányokban való részvétel a stratégiától, a kreatív tervezésen át a gyártásig
- változatos projektek stratégiai feladatokkal
- profi és tapasztalt csapat
- versenyképes fizetés
- nemzetközileg ismert, stabil ügynökségi háttér
Feladatok
- teljeskörű kampány-menedzsment
- digitális projektek vezetése és adminisztrációja
- ügyféllel való közvetlen kapcsolattartás
- határidők betartása
- igényes, figyelmes munkavégzés
- közvetlen riportálás a Business Directornak
Előny
Előnyt jelent: Digitális & Instore kommunikációban való jártasság
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok