hirdetés

Designer pozíció a LifeT!LT-nél

Marketing / Média > Grafika, kreatív

A LifeT!LT felvételt hirdet designer pozícióra kreatív csapatába. Cégünk egy prémium brand, mely a minőségre és a dizájnra helyezi a hangsúlyt.
favourite
Cégnév
LifeT!LT Food Kft.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
Akit keresünk:
Fontos, hogy ne legyél kezdő, legyen mögötted minőségi, stabil munkatapasztalat.
Ismerd és érezd a márkát.
Tudnod kell csapatban és önállóan is dolgozni.
Személyiségben proaktív legyél! Nyitottak vagyunk az új ötletekre és a legjobbakat meg is valósítjuk!
A koncepcióban való gondolkodás, kreatív megoldások jellemezzék munkavégzésed.

Feladatok:
Kampányok vizuális arculatának megtervezése és annak részfeladatai
Online és offline reklám-grafikai anyagok tervezése
Nyomdai anyagok, csomagolások tervezése
Arculati anyagok készítése

Elvárások:
Legalább 2 év reklám/design ügynökségnél szerzett tapasztalat
Nyomdai ismeretek
UI/UX területen szerzett tapasztalat
Adobe grafikai programok magasszintű ismerete
Social media platformok ismerete

Előnyök:
3D tervezés
Fotó

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Modern belvárosi iroda a Batthyány tér közelében
Rugalmas munkaidő
Fejlődési lehetőség

Ha úgy érzed, te vagy, akit keresünk és dolgoznál velünk, küldd el önéletrajzodat,
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok