hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Szabadúszó Grafikust keresünk

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Szabadúszó Grafikust keresünk marketing területre
favourite
Elvárások
Grafikai programok használata
Határidők betartása
Megbízhatóság, precizitás
Gyorsaság
Releváns szakmai tapasztalat
Amit ajánlunk
Érdekes, változatos feladatok
Folyamatos, rendszeres megbízások
Feladatok
Különböző offline és online kreatív kampányok és megjelenések grafikai tervezése
Kiadványok tervezése
Weboldal grafikai tervezése
Arculattervezés
Egyéb megjegyzés
Munkavégzés helye: nem helyhez kötött.
Elsősorban olyat keresünk, aki kötetlen munkaidőben tud dolgozni és számlaképes.
Teljes szöveg
Reklám és marketing vállalkozásunkhoz otthonról önállóan dolgozni tudó kreatív grafikus munkatársat keresünk, aki rendszeresen és hosszútávon besegít megrendeléseinkben.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Országos