hirdetés

PR account manager

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Csatlakozz a piacvezető nemzetközi nyelvvizsgaközpont marketingkommunikációs csapatához!
favourite
Elvárások
- kiváló szövegírási készség
- kitűnő kommunikációs készség
- aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
- akár több projekt párhuzamos menedzselése
- akarat és képesség fejlődésre
Amit ajánlunk
- versenyképes juttatás
- szakmai fejlődési lehetőség
- változatos feladatok
- fiatalos, lendületes csapat
Előny
- integrált kommunikációs kampányok (ATL, BTL, digital) tervezésében és végrehajtásában szerzett tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok