hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Sales manager

Marketing / Média > Marketing manager

A Recept Nélkül egészségvédelmi folyóirat online és print médiafelületek értékesítéséhez magas alapfizetéssel sales managert keres.
favourite
Cégnév
Medicnet Media Kft.
Elvárások
- Gyakorlat a hirdetési felületek értékesítése terén
- Médiapiaci ismeretek
- Kreativitás a hirdetés szervezési technikák kialakításában
- NEM elvárás az egészségügy, gyógyszervilág ismerete, szívesen megtanítjuk az értékesítéshez szükséges alapokat
Amit ajánlunk
Gyere hozzánk, egy kis létszámú, barátságos munkahelyre!
- magas alapfizetés + jutalék
- alkalmazotti jogviszony
Feladatok
- Hirdetési felületek értékesítése
- új partnerkapcsolatok kiépítése, jelenlegi partnerekkel való kapcsolattartás,
- elemzések, riportok készítése az ügyvezető számára,
- a kampányok követése, értékelések készítése
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok