hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Kommunikációs és média menedzser

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Kommunikációs és média menedzser pozícióba keressük elhivatott új kollégánkat, azonnali kezdéssel.
favourite
Teljes szöveg
Mi: Budapesti székhelyű, stabil, magyar tulajdonú médiavállalkozás, kiterjedt ügyfélkörrel, nemzetközi projektekkel

Te: Lelkes, kitartó, monotonitástól nem megriadó, angolul zavarba nem hozható, Excellel baráti viszonyt ápoló.

Feladatok:
- PR tevékenység, újságírókkal, sajtó képviselőivel kapcsolattartás
- Sajtóközlemények írása, nemzetközi anyagok fordítása
- PR és kommunikációs terv készítése, végrehajtása
- Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Angol nyelvtudás (írásban és szóban)
- Excel alapos ismerete
- Megbízhatóság
- Önálló munkavégzés képessége
- Hibátlan helyesírás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok