hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Digitális kampánymenedzser

Marketing / Média > Egyéb

Magyarország vezető médiaügynökségi csoportjába keresünk kollégát Digitális kampánymenedzser pozícióba.
favourite
Cégnév
Mcsoport Magyarország Kft.
Teljes szöveg
Téged keresünk, amennyiben:
• 3-5 év releváns tapasztalattal rendelkezel
• számokat, adatokat kedvelő, elemző típusú személyiséged van
• munkádat precízen, rendszerezetten végzed
• profi Excel tudással rendelkezel
• együttműködőnek, csapatjátékosnak tartod magad
• képes vagy prioritásokat tartani a munkafeladataiban
• lelkes és proaktív vagy
• nem okoz gondot az ügyfélkapcsolat
• szívesen átadod a tudást, mellyel rendelkezel
• nyitott vagy az új technológiákra, kihívásokra, képzésekre
• legalább középfokon beszélsz angolul

Feladatok:
• online reklámkampányok menedzselése
• kapcsolattartás médiatulajdonosokkal, médiatervezőkkel, kreatív ügynökséggel, ügyféllel
• riportok készítése
• analitikai, elemzési feladatok
• riportolási, adatbázis rendszer fejlesztése
• technológiai újdonságok felkutatása, feldolgozása

Előnyként számít, ha:
• érdeklődsz a webes technológiák iránt (HTML, CSS, Javascript)
• adatbáziskezelői, adatelemzői vagy adatvizualizációs tudással rendelkezel
• projekt menedzseri tapasztalattal rendelkezel

Amit ajánlunk:
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• versenyképes fizetés és juttatási csomag
• nemzetközi, kutyabarát munkakörnyezet
• laptop és mobiltelefon

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok