hirdetés

Online controller

Marketing / Média > Direkt marketing

Elemzői kvalitásaidat olyan területen akarod használni, ahol minden nap történik valami újdonság? Ha igen, jelentkezz hozzánk online controllernek!
favourite
Cégnév
Groupama Biztosító Zrt.
Elvárások
- hasonló profilú munkakörben szereztél több éves tapasztalatot, elemző, webanalitikus, kontroller pozíciókban,
- folyamatosan frissen szeretnéd tartani a tudásodat, nyitott vagy új technológiák elsajátításában és gyakorlati alkalmazásában,
- felsőfokú, szakirányú végzettséggel és
kommunikációs szintű angol nyelvismerettel rendelkezel.
Amit ajánlunk
Miért csatlakozz hozzánk? Mert…
- mi támogatjuk a folyamatos fejlődést képzések és szakmai konferenciák biztosítása által,
- lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
nálunk büszke lehetsz arra amit létrehozol,
- versenyképes alapbér és széleskörű juttatási csomag vár Rád.
Feladatok
Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?
- Nálunk fő feladatod a biztosító online felületeinek, látogatottsági adatainak és látogatói viselkedésének elemzése lesz Google Analytics és hőtérképek által szolgáltatott adatokkal, valamint
- a direkt értékesítéshez kapcsolódó üzleti modellek készítése, a termék jövedelmezőség vizsgálata is.
- Ezenkívül részt veszel majd online fejlesztési projektek tervezési és megvalósítási szakaszaiban is.
Előny
Ezen felül előnyt jelenthet, ha...
- van már tapasztalatod Google Analytics, Google Tag Manager és Google Analytics Reporting használatában és
- hőtérképek (pl. Hotjar) alkalmazásában,
- dolgoztál már pénzügyi/biztosítói területen.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok