hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

DESIGNER @UP

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Tapasztalt designert keresünk, aki tudatosan szeretné építeni szakmai portfólióját hazai és nemzetközi márkákon.
favourite
Cégnév
UP Advertising Kft.
Elvárások
- photoshop, Illustrator, Indesign ismerete
- igényes, pontos, rugalmas, önálló, gyors munkavégzés

Amit ajánlunk
- belvárosi iroda,
- fejlődési lehetőség,
- változatos feladatok

Feladatok
- arculatok tervezése
- grafikai tervek készítése
- key visual tervezés
- mutációk elkészítése
- egyéb print és online grafikai feladatok

Előny
- After Effects ismerete
- 3D

Szükséges nyelvismeret
Angol alap
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés