hirdetés

Grafikus

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Ismered a Ctrl+Alt+V kombinációt az InDesignban? Bejelentett, stabil állásra vágysz? Szeretnél céges belső grafikusként dolgozni?
favourite
Elvárások
2-3 reklámügynökségi vagy céges oldalon eltöltött releváns grafikusi tapasztalat
Pontosság és precizitás előnyt jelent
Kiadványszerkesztésben, nyomdai munkák leadásában és prezentációk készítésében tapasztalat szükséges
Középszintű angol tudás előnyt jelent
Amit ajánlunk
Nemzetközi háttér, megbízható Céges környezet, fix munkaidő, teljesen bejelentett munkaviszony, magánnyugdíjpénztár lehetőség, BKV havibérlet
Feladatok
Céges nyomdai és elektronikus kiadványok, riportok szerkesztése, webes és social media templatek, kreatívok elkészítése
Adobe Creative Cloud (Illustrator, InDesign, Photoshop) és Microsoft Office termékek (Word, PowerPoint) ismerete,
Adobe After Effects ismerete előny
Kreatív látásmód, vizuális koncepciók kidolgozása
A marketing csapat tagjaként kapcsolattartás nyomdákkal, fotósokkal, más grafikusokkal, munkatársakkal, webfejlesztőkkel és ügyfelekkel
Online várjuk jelentkezésedet CV-vel és referenciamunkával ellátva!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok