hirdetés

Profi, tapasztalt DTP OPERÁTOR

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Kreatív ügynökségünk főállású DTP OPERÁTORT keres élelmiszeripari ügyfeleink grafikai igényeinek folyamatos ellátására.
favourite
Elvárások
- A szakmában intenzíven eltöltött legalább 10 év
- Adobe ai, in, ps mélyreható ismerete
- Jártasság csomagolóanyagok nyomdai előkészítésében
- Alkalmasság az ügyfelekkel történő kommunikációra.
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetést kínálunk mely kiegészülhet bónusszal, a konkrét fizetési ajánlatunkat a tudásszint és a teherbírás alapján tesszük meg.
Feladatok
A sok adaptációs feladat (print és online) mellett egyszerűbb tervezési készséget is várunk, ill. ügyfélkapcsolattartás is a munkakörbe tartozik, ezért tapasztalt, univerzális, szakmailag nagyon felkészült, jól alkalmazkodó kollégát várunk a csapatunkba.
Egyéb megjegyzés
Kezdés: azonnal
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok