hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Gyártási projektmanager

Marketing / Média > Produkciós munkák

Nemzetközi médiapiacon tevékenykedő IKO Műsorgyártó Magyarország Kft. gyártási projektmanagert keres
favourite
Teljes szöveg
Főbb feladatok:
-a társaság saját licenszeinek külföldi értékesítésében, adaptációjában való részvétel
-a formátumok külföldön történő adaptációjának koordinálása
-kapcsolattartás, tárgyalás külföldi partnerekkel, szerződéskötésekben való részvétel
-tartalmi és gyártási prezentációk kidolgozása
-versenytárgyalások managelése beszállítókkal, döntés előkészítés, szerződések előkészítése
-társosztályok és gyártás közötti együttműködés biztosítása
-produkciókkal kapcsolatos költségvetések elkészítésében való közreműködés
-új üzleti lehetőségek kidolgozása, piaci vizsgálatok, elemzések készítése
-kapcsolattartás és beszámolási kötelezettség az ügyvezető és a tulajdonosok felé
Elvárások:
-legalább 5 év aktív gyártásvezetői és projektmanageri tapasztalat (nem hír és sportműsorok területén)
-felsőfokú angol nyelvtudás
-proaktív, felelősségteljes és célorientált munkavégzés
-határozott döntéshozatal és következetesség
-MS Office programok magabiztos ismerete
Amit kínálunk:
-önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört, változatos feladatokat és szakmai támogatást
-versenyképes alapjövedelmet és béren kívüli juttatásokat
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok