hirdetés

Senior social media manager

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Kiemelkedő hazai és nemzetközi projektjeinkhez tapasztalt social media manager csapattagot keresünk!
favourite
Cégnév
Tricky Communications
Elvárások
Min. 3 éves social media manageri tapasztalat
Social media platformok alapos ismerete
Kiemelkedő szövegírási készség
Kreatív gondolkodás, csapatszellem
Önálló feladatellátás, precizitás, felelősségérzet
Előnyt jelent projektmenedzsment tapasztalat

Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés
Biztos munkahely, kreatív környezet, jó csapat
Folyamatos fejlődési, tanulási és előrelépési lehetőség
Jó referenciák és kiemelkedő, nemzetközi ügyfelek
Feladatok
Közösségi oldalak teljes körű menedzselése
Aktivitások tervezése és koordinációja
Poszt promóciók vásárlása
Márkastratégia építésében és kreatív brainstormingokon való aktív részvétel
Ügyfélpreziken való aktív közreműködés
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok