hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

PR account csapattársat keresünk

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Többéves PR account tapasztalattal rendelkezel és belekóstolnál a reklám világába is? Ha magadra ismersz, akkor nálunk a helyed.
favourite
Cégnév
DeepInsight Kft.
Elvárások
Amit várunk:
- 2-3 év tapasztalat PR területen
- jó íráskészség
- élő sajtókapcsolatok (bocs, de teszteljük :)
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- legyél precíz
- legyél jó szervező
- legyél csapatjátékos
Amit ajánlunk
Amit nyújtunk:
- versenyképes fizetés
- nagyon jó csapat (tényleg)
- izgalmas, egyedi megközelítésű projektek
- maximális rugalmasság
Feladatok
Amiben számítunk rád:
- napi PR feladatok ellátása
- PR aktivitások szervezésében való aktív részvétel
- sajtóközlemények írása
- riportok, statisztikák készítése
- szövegek fordítása
- nyomdai produkciós folyamatok koordinálása
-  átfogó projektek koordinálása a kreatív csapat irányításával
-  ügyfelekkel való kapcsolattartás
Előny
Előny:
ATL, BTL területen szerzett tapasztalat
Teljes szöveg
Többéves PR account tapasztalattal rendelkezel és belekóstolnál a reklám világába is? Esetleg 1-2 évet már el is töltöttél reklámos területen? Ha magadra ismersz, akkor nálunk a helyed. A DeepInsightnál komolyan vesszük a PR-os és a reklámos megközelítés integrálását, már a munka első pillanatától kezdve. Első sorban PR fókuszú projektek koordinálásában számítunk rád, de a projekt által elvárt mértékben a kreatív csapatot is te fogod mozgatni.
Egy biztos: a napi feladatok pörgetése mellett izgalmas projektekben, újszerű megközelítésekben, új utak taposásában nem lesz hiány.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok