hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Marketing Munkatárs

Marketing / Média > Egyéb

Piacvezető márkáink, a Jófogás, a Használtautó.hu és az Autónavigátor.hu csapatába keressük új online marketing munkatársunkat.
favourite
Cégnév
Schibsted CMH Kft. (Jófogás, Használtautó.hu)
Elvárások
- Tudd, mi fán terem a médiatervezés
- Legyél kreatív, nyitott, pozitív szemléletű és proaktív, mint mi
- Fontos, hogy beszélj és írj is angolul, legalább középfokon
Feladatok
- Egyedi online kampányok tervezése és lebonyolítása
- Világmegváltó ötletek kitalálása a marketing csapattal
- A Jófogás online display kampányainak tervezése, optimalizálása és riportolása
- Kreatívok tesztelése és kapcsolattartás a grafikusokkal
- A Jófogás PPC alapú kampányainak követése, folyamatos egyeztetés a médiaügynökséggel
- A marketing vezető munkájának segítése
Előny
- Google AdWords és Google Analytics ismerete
- Programmatic marketing tapasztalat
- Egyéb webanalitikai rendszerek ismerete (Gemius, AT Internet)
- Jó íráskészség
Amennyiben szívesen dolgoznál velünk, az alábbi linken jelentkezhetsz: https://karrier.schibsted.hu/marketing_munkatars.html
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok