hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

PR asszisztens / junior account executive pozíció @Well PR

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Érdekel a szépségipar és az FMCG világa? Imádod bújni a blogokat? Szeretsz csapatban dolgozni és mindened a kommunikáció? Akkor ez a Te lehetőséged!
favourite
Cégnév
Well PR
Elvárások
- legalább 1 éves kommunikációs/PR-es tapasztalat
- jó kommunikációs- és íráskészség
- precizitás
- jó szervezőkészség
- proaktivitás
- csapatmunka
Amit ajánlunk
- dinamikus csapat
- kreatív feladatok
- világmárkák
- fejlődési, előrelépési lehetőség
- versenyképes juttatás
- madárcsicsergős, zöld környezet
Feladatok
- kommunikációs projektek kidolgozásában és megvalósításában való aktív részvétel
- ügyfelekkel, médiával és bloggerekkel való kapcsolattartás
- médiafigyelés és reportok készítése
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok