hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Online Marketing Manager

Marketing / Média > Marketing manager

Dabas központunkba Online Marketing Manager kollégát keresünk.
favourite
Cégnév
Diego Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Elvárások
• Felsőfokú végzettség
• Magas szintű proaktivitás és online marketing affinitás
• Innovatív, önálló munkavégzés, nagy munkabírás
• Franchise partnerekkel való kapcsolattartás és online marketing tanácsadás
• Felhasználói szintű ismeret marketing szoftverekben (Google Analytics, CMS, hírlevél szoftver, Google Adwords, Facebook Ads)
• Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
• Marketing tervezés és online stratégiai tapasztalat
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
• dabasi bejárási támogatás
• céges telefon és laptop
• étkezési utalvány
• versenyképes jövedelem, ösztönző programok
• fiatalos csapat, hosszú távú munkalehetőség
• folyamatos képzési lehetőség (haladó marketing továbbképzések, konferenciák)
Feladatok
• online marketing tervek kivitelezése,
• ügynökségekkel való kapcsolattartás és koordináció
• auditok, statisztikák és riportok készítése,
• prezentációk előkészítése
• webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomon követése, frissítése, hírlevél szerkesztés
• Online reklámkampányok megtervezése, kivitelezése
• A kreatív, marketing és értékesítési részlegekkel való kapcsolattartás
• online fejlesztések és koncepciók kidolgozása, döntés előkészítés
Előny
• Lakberendezési affinitás, érdeklődés
• Webshopban szerzett tapasztalat
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye