hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Kollégát keresünk, kommunikáció a szakmánk

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

A Weber Shandwick PR tanácsadó munkakörbe új munkatársat keres
favourite
Elvárások
Egyetemi, főiskolai végzettség
Magas szintű angol nyelvtudás – szóban és írásban
Kiváló íráskészség
Precizitás, önállóság, gyors problémamegoldó készség
Ügynökségi tapasztalat előny, de nem feltétel
Amit ajánlunk
Szakmai fejlődési lehetőség
Változatos ügyfélkör
Saját felelősségi körrel járó önálló munka
Vidám, családias hangulatú csapat
Feladatok
PR kampányok lebonyolításában részvétel
Sajtóközlemények, cikkek írása
Elemzések, vezetői összegzések készítése, ha kell angolul is
Rendezvényszervezésben való részvétel
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok