hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Sales Manager

Értékesítés > Értékesítési manager

Keressük új Sales Manager kollégánkat!
favourite
Cégnév
HBL Produkció Kft.
Elvárások
Televíziós értékesítési területen szerzett tapasztalat
Aktív kapcsolatrendszer (ügynökségi és nagyvállalati)
Leinformálhatóság
Amit ajánlunk
Több mint 10 éves múltra visszatekintő vállalati háttér
Önálló munkavégzés, felelősségteljes feladatok
Kreatív, fiatalos csapat
Feladatok
Különböző tematikára épülő televíziós produkciók médiafelületeinek értékesítése
Új partnerek felkutatása
Hideghívás
Ügyfélkezelés és kapcsolattartás
Ajánlatok, riportok készítése
Prezentáció
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok