hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Account / Production Manager Wanted

Marketing / Média > Értékesítés, account

17 éve működő CG Produckiós cég angolul beszélő account / productiont keres budapesti studiójába teljes munkaidőbe reklám területre
favourite
Elvárások
-kiváló kommunikációs és probléma megoldó képesség
-jó szervező készség
-precíz adminisztráció projekt management rendszerben
-angol nyelv tökéletes ismerete (középfok nem lesz elég)
-hatalmas előny a 2D és 3D munkafolyamatok ismerete, de nem feltétel
Amit ajánlunk
-változatos, izgalmas kreativ munka, mivel minden projekt teljesen különböző
-emelt szintű fizetés
-projektek nagy márkáknak
-jó hangulat az irodában, ami dunai panorámás
-rugalmas munkaidő általában reggel 10-11-től délután 18-19-ig
Feladatok
Az Account Manager kézben tartja a projektek teljes körű megvalósítását, napi kapcsolatban áll az ügyféllel és felügyeli, valamint irányítja a gyártó csapatot.
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok