hirdetés

Social Media Manager

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Tapasztalt social media managert keresünk! Rád várunk, ha a social media világa számodra nem csak szórakozás, hanem megszelídített oroszlán!
favourite
Teljes szöveg
Mutasd meg nekünk, hogyan egyensúlyozol a kreatív feladatok világában!

Elvárások
• Minimum 2 év tartalom előállításban szerzett gyakorlat
• Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn átfogó ismerete
• Erős kommunikációs készség szóban és írásban – ügyfelekkel is kell majd egyeztetned napi szinten
• Photoshop legalább középfokú ismerete
• Facebook PPC hirdetési felület ismerete
• Angol nyelvismeret
• Precíz, pontos munkavégzés

Amit ajánlunk
• Kis csapatban, valóban együtt dolgozunk és egymás ötleteire építünk
• Inspiráló közeg – bár néha picit hangos (open office) 
• Nagyon változatos és sokszínű feladatkör
• Lehetőség a szereplésre (ügyfélprezentációk, házon belüli tudásmegosztás, konferenciák)
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Feladatok
• Teljes körű social media projektek menedzsmentje
• Facebook PPC hirdetések tervezése, koordinálása, monitorozása
• Képi és szöveges tartalom előállítása (kép, gif, animáció)
• Riportok és prezentációk készítése
• Ügyfélprezentációk

Előny
• Online fókuszú kampányok koordinálásában szerzett tapasztalat
• Influencer marketingben szerzett tapasztalat
• Grafikai és videós programok emeltszintű ismerete

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok