hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Sales Manager-t Keres az Interakció Produkció!

Értékesítés > Értékesítési manager

Gyakorlattal és működő kapcsolatrendszerrel rendelkező sales managert keresünk
favourite
Cégnév
Interakció Produkció Kft.
Elvárások
Televíziós értékesítési területen szerzett több éves tapasztalat
Élő kapcsolatrendszer
Motiváció
Referencia
Amit ajánlunk
Kiemelt kereseti lehetőség
Önálló munkavégzés, felelősségteljes feladatok
Több mint 15 éves múltra visszatekintő vállalati háttér
Kreatív csapat
Feladatok
Különböző tematikára épülő televíziós produkciók médiafelületeinek értékesítése
Értékesítési tervek készítése, megvalósítása
Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
Ajánlatok, riportok készítése
Tárgyalásokon való részvétel, prezentáció
Ügyfélkezelés és kapcsolatápolás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok