hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

(junior) account manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

Dinamikusan növekvő mobilhirdetési-hálózat vagyunk, és egy munkatársat keresünk, aki azonosulni tud velünk, és a hirdetési termékünkkel.
favourite
Cégnév
Madhouse
Elvárások
- felsőfokú, marketing(kommunikációs) végzettség
- értékesítési tapasztalat vagy szemlélet
- digitális reklámozás tapasztalat előnyt jelent
- angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
- fiatalos hangulat, belvárosi iroda
- versenyképes fizetés
- folyamatos szakmai fejlődés
- munkaeszközök: macbook air és egy okostelefon

Feladatok
- Madhouse mobilhirdetési termékeinek képviselete, támogatása
- kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
- ajánlatok készítése, lekövetése, értékelése
- prezentációk készítése, tartása
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok