hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Marketing Manager

Marketing / Média > Marketing manager

Nagy múltú, nemzetközileg is elismert event production cég keresi új kollégáját marketing-kommunikációs stratégiájának kidolgozására és kivitelezésére
favourite
Cégnév
Special Effects International Zrt.
Elvárások
Téged keresünk, ha:

- felsőfokú - ideálisan szakirányú - végzettséggel rendelkezel
- a szolgáltatóiparban (preferáltan szállodaiparban vagy rendezvényszervezésben) szerezted legalább 2 éves marketing-kommunikációs tapasztalatod
- dolgoztál már PR területen
- kiemelkedően jó szervező, kommunikátor és kapcsolatteremtő vagy
- rutinos vagy közösségi média kommunikációban
- tárgyalóképes az angolod

Előny, ha jártas vagy valamilyen grafikai és/vagy kiadványszerkesztő program használatában.
Feladatok
- a céges arculat továbbfejlesztése
- külső PR tevékenység
- online (beleértve közösségi média) jelenlét megtervezése
- marketingakciók, tenderek, kiállítási és vásári megjelenések előkészítésében közreműködés
- értékesítést segítő online és offline tartalmakhoz grafikai munkák készítése/koordinálása
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok