hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

KEY ACCOUNT MANAGER

Marketing / Média > Értékesítés, account

A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT. KEY ACCOUNT MANAGERT KERES
favourite
Teljes szöveg
A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT.
KEY ACCOUNT MANAGERT KERES

FELADATOK:
• Hirdetési felületek értékesítése (nyomtatott és online termékek)
• Kapcsolattartás a médiaügynökségekkel és a kiemelt ügyfelekkel
• Tárgyalások, prezentációk lebonyolítása

ELVÁRÁSOK:
• Legalább 2 éves értékesítési tapasztalat
• Napilapnál, magazinnál vagy online médiában szerzett tapasztalat
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Kreativitás
• Megbízhatóság
• Felelősségteljes, önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:
• Alkalmazotti jogviszony, alapfizetés és teljesítmény arányos juttatási rendszer
• Nagyvállalati háttér
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Kihívásokkal teli, változatos munkakör
• Hosszútávú karrier lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III. ker.

2018. március 20-ig!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok