hirdetés

Account managert keresünk fiatalos csapatunkba

Marketing / Média > Marketing manager

Keressük lelkes és talpraesett új kollégánkat! Fiatalos csapat, kellemes környezet és sokszínű projektek várnak.
favourite
Cégnév
Corpus Communications Kft.
Elvárások
- Kiváló kommunikációs- és íráskészség
- Angol nyelvtudás
- Ügynökségi vagy marketing munkatapasztalat
- Jó szervező- és problémamegoldó képesség
Feladatok
- Ügyfélkapcsolattartás,
- Projektkoordináció a házon belüli fejlesztő- és kreatív csapat, valamint az ügyfél között
- Prezentációk összeállítása
- PR és marketingtartalmak szövegezése
- Közösségi médiatartalmak előállítása
- Nemzetközi kampányrészvétel
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok