hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Kis reklámügynökség grafikust keres

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Fontos - amellett, hogy szép dolgokat csinálj -, hogy tudj önállóan is dolgozni, legyen 2-3 éves tapasztalatod és nagy munkabírásod.
favourite
Elvárások
Amit szeretnénk:
- csinálj szép dolgokat :)
- min. 2 éves szakmai tapasztalat
- Photoshop, Illustrator, InDesign programok magas szintű ismerete,
- min. alapszintű webes ismeretek
- precizitás, alaposság, önállóság, türelem

Feladatok
- print és online anyagok tervezése, szerkesztése
- tördelés, képszerkesztés, nyomdai előkészítések és retusálás
Előny
3D, webes tapasztalat, rajzkészség
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok