hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Grafikus

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Reklámügynökségünk erősítéséhez, tapasztalt grafikus munkatársat keresünk. Kreatív, ambiciózus, munkájukra igényes pályázók jelentkezését várjuk!
favourite
Elvárások
- gondolkodó, proaktív hozzáállás
- igényes vizuális szemlélet
- magabiztos munkavégzés
- hatékony időgazdálkodás, kitartás
Amit ajánlunk
Sokrétű és érdekes feladatok, kihívásokkal teli munkavégzés jó hangulatban, egy lelkes csapat részeként.
Feladatok
- koncepcionális gondolkodás
- ötleteléseken való részvétel
- kampányanyagok grafikai kidolgozása
- offline és online eszközök tervezése:
weboldalak, bannerek, online hirdetések, applikációk, FB poszt illusztrációk, infó grafikák, 3D látványtervek (C4D), POS-ek, ...
Előny
- UX tervezési tapasztalat
- After Effects ismeret
- HTML 5
- fotózási tapasztalat
- angol nyelv
Kérjük, hogy az önéletrajz mellé portfóliót és fizetési igény megjelölést is küldj!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok