hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

3D Artist (Modelling)

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Ezen munkahirdetés elérhető a http://colormass.com/jobs/3dartist/ címen is.
favourite
Cégnév
colormass
Feladatok
• Polygon modellezés
• Parametrikus modellezés
• Modellek szkennelése különböző technológiák segítségével (photogrammetry, structured-light scanner)
• Új technikák elsajátítása
Előny
• 3ds Max ismerete
• Marvelous Designer, ZBrush ismerete
• Több éves tapasztalat modellezés terén
Jelentkezésed a jobs-kukac-colormass.com címre küldd a következő információkkal:
• Portfólió
• Amerikai típusú önéletrajz
• Körülbelüli fizetési igény

Az email tárgyának “3D Artist“-ot add meg.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok