hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

senior PR tanácsadó

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

A Lounge Communication folyamatosan bővülő csapata PR/kommunikációs ügynökségi tapasztalattal rendelkező senior PR tanácsadó kollégát keres.
favourite
Cégnév
Lounge Communication Kft.
Elvárások
• minimum 5 éves PR ügynökségi tapasztalat
• aktív, személyes sajtókapcsolatok
• jó prezentációs és íráskészség
• stratégiai gondolkodás, önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
Amit ajánlunk
• színes ügyfélkör
• folyamatosan bővülő new business
• jófej csapat
• versenyképes fizetés
• igényes munkakörnyezet (Budapest, XII. kerület)
Feladatok
• kommunikációs kampányok stratégiai felépítése és projektmenedzsment
• ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkérések kezelése
• prezentációs anyagok összeállítása, prezentálása
• sajtókommunikációs feladatok ellátása
Előny
• integrált kampányok tervezésében és menedzselésében szerzett tapasztalat
• külföldi knowhow
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye