hirdetés

Online manager

Marketing / Média > Marketing manager

Integrált kommunikációval foglalkozó ügynökség tapasztalattal rendelkező kollégát keres online manager pozícióba.
favourite
Teljes szöveg
Feladatok:
-Online,social és Google Adwords kampányok tervezése, lebonyolítása és nyomon követése
-Weboldal, hírlevél, valamint közösségi oldalak kezelése, tartalom feltöltése és hirdetési fiókjainak kezelése
-Közösségi és online média stratégia és koncepció készítése, prezentálása (angolul is)
-Közösségi média és online trendek nyomon követése
-Statisztikák és riportok készítése
Elvárások:
-Online médiumok ismerete
-Közösségi média, Google és YouTube kampányok magas szintű ismerete
-Koncentráció képesség, precizitás
-Önálló munkavégzés
-Jó problémamegoldó képesség
-Prioritások felismerése
-Angol nyelvtudás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok