hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Sales munkatársat keres a WMN Média Kft.

Értékesítés > Értékesítési manager

A wmn.hu online magazint kiadó és a saját rendezvényeit is szervező, dinamikusan fejlődő WMN Média Kft. értékesítő munkatársat keres.
favourite
Cégnév
WMN Média Kft.
Elvárások
Akkor jelentkezz hozzánk, ha:
• minimum két év értékesítési tapasztalattal rendelkezel
• érdekel és értesz is az online média folyamatosan változó, megújuló világához
• nyitott, ambiciózus vagy
• jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
• szeretsz és tudsz is keményen dolgozni
• szeretnél fejlődni és új dolgokat tanulni
• magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
• értesz a Word, Excel és PowerPoint programokhoz haladó szinten

Amit ajánlunk
• változatos, izgalmas munka
• állandó fejlődési lehetőség
• alapbér + motiváló mozgóbér
Feladatok
• jelenlegi és folyamatosan szélesedő portfólió értékesítése
• új, potenciális ügyfelek felkutatása
• meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
• ügyfeleknek ajánlatok, prezentációk készítése
• kampányelemzések készítése
Előny
• ha már meglévő ügyfélkörrel rendelkezel
• van tévés és eseményértékesítési ismereted
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok