hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Értékesítési tanácsadó

Marketing / Média > Értékesítés, account

A jófogás és a Használtautó.hu csapatába keressük új kollégáinkat a fenti pozícióba.
favourite
Cégnév
Schibsted CMH Kft.
Amit ajánlunk
- hosszútávon tervezünk veled és, ha nincs tapasztalatod, akkor szívesen tanítunk
- csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely
- díjnyerts, XIII. kerületi irodában dolgozunk
- nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya
- ha szívesen csocsóznál vagy pingpongoznál egyet munka közben, nálunk megteheted, és a kutyádat is magaddal hozhatod :-)
Feladatok
Azon túl, hogy folyamatosan új ügyfeleket szerzel, meglévő partnerek bannerhirdetési kampányaival vagy épp hirdetési csomagjaival is foglalkozol. Egyszerre vagy a mi értékesítőnk és az ügyfél online marketing tanácsadója, azaz segítesz számára megtalálni a legkedvezőbb és legjobb megoldásokat oldalainkon.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok