hirdetés

Marketing Munkatársat keresünk!

Marketing / Média > Marketing manager

Keressük új kollégánkat, akivel közösen újra tudjuk gondolni IT megoldásaink nemzetközi marketing megjelenéseit, Magyarországon és Németországban.
favourite
Cégnév
INNODOX Technologies Zrt.
Elvárások
- Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat online területen elsősorban B2B értékesítésben
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- IT technológiák iránti nyitottság
- Precíz, önálló és gyors munkavégzés
- Nyitottság új ismeretek elsajátítására
- Kiváló kommunikáció
- Talpraesett, határozott személyiség, proaktivitás
Feladatok
- Részvétel a vállalati image kialakításában
- Webes megjelenés és keresőoptimalizálás menedzselése
- Angol és magyar nyelvű marketing anyagok, termékismertetők, prezentációk kidolgozása
- Céges rendezvények szervezése
- Általános ügyintézés, CRM és adatbázisok kezelése, szerkesztése
- Marketing kommunikáció, marketing kampányok kidolgozása és kivitelezése
- Üzletfejlesztési tevékenység támogatása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok