hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Account managert keresünk

Marketing / Média > Értékesítés, account

A Corpus Communications Kft. és önálló üzletága, a Lector fordítóiroda keresi lelkes, tapasztalt és talpraesett account managerét! Jelentkezz most!
favourite
Elvárások
- Kiváló kommunikációs- és íráskészség
- Minimum 2-3 éves account vagy projekt manageri tapasztalat
- Jó szervező- és problémamegoldó képesség
- Aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban
Amit ajánlunk
Fiatalos csapat, kellemes budai környezet, sokszínű projektek, elsősorban B2B ügyfélbázis és versenyképes fizetés vár!
Feladatok
- Mindennapos ügyfél- és beszállítói kapcsolattartás
- Projektkoordináció
- Prezentációk összeállítása és riportolás
- Kapcsolódó marketingfeladatok ellátása
A fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelöléssel, 2018. január 31-ig várjuk.
Jelentkezés: http://corpuscom.hu/hu#!/karrier-account
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok