hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Marketing manager

Marketing / Média > Marketing manager

Ha otthon vagy a BTL kampányok és a kommunikáció területén, proaktívan végzed a munkád és érdekel a média, akkor jelentkezz hozzánk!
favourite
Teljes szöveg
Marketing csapatunkba keresünk olyan lelkes munkatársat, aki szeretne rendezvényekben és nyereményjátékokban közreműködni, és képes marketing kampányokat akár önállóan megvalósítani.
Feladatok
- BTL aktivitásokhoz kapcsolódó koordinációs és adminisztrációs feladatok
- Rendezvényszervezési feladatok, helyszíni lebonyolítás
- Kommunikációs anyagok megrendelése print, online, televíziós és rádiós kampányokhoz, ügynökségek briefelése, folyamatos kapcsolattartás
- Gyártási folyamatok

Amit elvárunk:
- Kreativitás
- Szakmai önállóság
- Gyors és kreatív helyzetkezelés
- Angol nyelvtudás
- Megbízhatóság, pontosság
- Jó kommunikációs készség
- Terhelhetőség
Előnyt jelent:
- BTL területen szerzett tapasztalat
- Médiapiac ismerete
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok