hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

PR Account

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Csatlakozz az ország piacvezető kommunikációs ügynökségének lendületes és fiatalos ügyfélkapcsolati csapatához!
favourite
Cégnév
Trinity International Communications Kft.
Elvárások
• felsőfokú végzettség,
• min. 1 év ügynökségi vagy ügyféloldali releváns tapasztalat,
• magabiztos, határozott fellépés,
• kitűnő kommunikációs és prezentációs készség,
• proaktív és kreatív problémamegoldási képesség,
• önálló helytállás és csapatmunka,
• magabiztos számítógépes ismeretek,
• aktív angol nyelvtudás írásban és szóban is
Amit ajánlunk
• versenyképes bérezés, fizetésen felüli juttatások (bónusz évente kétszer, cafeteria),
• szakmai fejlődési lehetőség a multinacionális és hazai nagyvállalati ügyfélkörnek köszönhetően,
• kiszámítható előmeneteli lehetőségek,
• fiatalos és lendületes csapat,
• modern, kellemes munkakörnyezet,
• hosszútávú munkalehetőség,
• szakmai képzéseken és konferenciákon való részvételi lehetőség
Feladatok
• folyamatos, napi kapcsolattartás az ügyféllel kommunikáció szakmai és adminisztrációs ügyekben,
• PR szövegírási feladatok és kommunikációs tanácsadás,
• integrált kommunikációs kampányok projektmenedzsmentje ügyfél-ügynökség-alvállalkozók vonatkozásában,
• precíz projektadminisztráció vezetése
Előny
• integrált kommunikációs kampányok (ATL, BTL, digital) végrehajtásában szerzett ügynökségi, vagy ügyféloldali tapasztalat,
• B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetési tapasztalattal
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok