hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

PR szakértő

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Erős pr-fókuszú integrált kommunikációs ügynökség keresi pr-osztályába új PR szakértőjét.
favourite
Cégnév
Trinity International Communications Kft.
Elvárások
• legalább 5 év pr vagy integrált kommunikációs tapasztalat ügyfél- vagy ügynökségi oldalon szakirányú egyetemi vagy főiskolai felsőfokú végzettség (kommunikáció/pr területen)
• kifogástalan írás- és prezentációs készség
• középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
• szakmaszeretet
Amit ajánlunk
• versenyképes bérezés, fizetésen felüli juttatások (bónusz, cafeteria)
• biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség
• hazai és nemzetközi ügyfelek
• kreativitás és kihívások
• tanulási és fejlődési lehetőség
• fiatalos és lendületes csapat
• modern, kellemes munkakörnyezet
• Xbox, csocsó, darts, péntekenként kutyák
Feladatok
• sajtóközlemények, -háttéranyagok, -meghívók véleményezése és kiküldése
• sajtórendezvényeken való részvétel
• pr- és integrált kommunikációs stratégiák, cselekvési és kampánytervek elkészítésében való közreműködés
• hír-és hírérték-érzékenység aktiválása a külsős és belsős megbeszéléseken
• kríziskommunikáció
• folyamatos pr-tanácsadás
Előny
• újságírói tapasztalat
• újságírói kapcsolati háló
• marketing és/vagy marketingkommunikációs tapasztalat
• kríziskommunikációs tapasztalat
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok