hirdetés

Új év, új állás

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Új csapattagot keresünk!
favourite
Cégnév
A Reklám Kft.
Elvárások
Adobe programok magas szintű ismerete mac környezetben, nyomdai előkészítésben és kiadványszerkesztésben való tapasztalat, csapatszellem, kreatív munkaszemlélet.
Feladatok
Offline és online tervezési feladatok, arculattervezés, dekoráció tervezése, tördelési feladatok.
Előny
Online tapasztalat, HTML / HTML5 ismeret, 3D program ismerete.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
Budaörsi BTL reklámügynökség keresi új tervezőgrafikus csapattagját, aki megbízható, precíz, vidám, könnyen motiválható, és az új feladatoktól sem riad meg.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye