hirdetés

ÜGYNÖKSÉGI REFERENS

Marketing / Média > Értékesítés, account

Olyan partnert keresünk, aki legalább két éves tapasztalattal rendelkezik ügynökségi vagy direkt értékesítési területen.
favourite
Cégnév
HVG Kiadó Zrt.
Elvárások
- ügynökségi vagy direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
- kiváló kommunikációs képességek
- sikerorientáltság
- értékesítés- és ügyfélközpontú gondolkodásmód
- pontosság, precizitás, megbízhatóság
- önállóság
Amit ajánlunk
- teljesítményarányos kereset
- felelősségteljes, önálló, dinamikus feladatok
- tanulási, fejlődési lehetőségek
Feladatok
- rendszeres ügyféllátogatások, kapcsolattartás a partnerekkel
- ügyfél portfolió folyamatos bővítése, értékesítési projektek menedzselése
- kapcsolattartás az értékesítési projektjeiben érintett belső munkatársakkal
- rendszerezett, pontos adminisztráció
Előny
- felsőfokú végzettség
- angol és/vagy német nyelv kommunikációképes ismerete
- nyomtatott vagy online sajtóbeli értékesítési gyakorlat
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok