hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

senior event account-t keres a KYAT!

Marketing / Média > Rendezvényszervezés

új év, új ügynökség, eljött a Te időd! izgalmas projektek, színes ügyfélkör, versenyképes juttatások és ütőképes csapat. ez a KYAT...
favourite
Teljes szöveg
Nálunk önállónak és csapatjátékosnak is kell lenned egyszerre. Izgalmas és nagyhatású rendezvények szervezése és helyszíni menedzselése lesz a feladatod.

Nincs két egyforma munkanap, ezért könnyen alkalmazkodó, talpraesett és kihívásokra éhes embereket keresünk.

Lássuk, miben kell jónak lenned!

• Ajánlatok összeállításában (kreatív ötletek és praktikus végrehajtás);
• gyártási folyamatok menedzselésében;
• alvállalkozói találkozók szervezésében;
• események helyszíni lebonyolításában;
• zárási feladatok előkészítésében.

Ideális jelentkező vagy, ha:

• a rendezvényszervezés az álommunkád;
• 2-5 éves ügynökségi tapasztalattal rendelkezel;
• igényesség és precizitás jellemzi a munkád;
• egy jókedvű, pörgős csapatot keresel.
• előnyt jelent a tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk cserébe:

• szakmaiság, profizmus, tanulási lehetőség;
• hazai és nemzetközi ügyfélkör;
• nagyívű projektek;
• versenyképes fizetés és juttatások;
• menő munkakörnyezet és eszközök;
• a sok munka eredményeként szakmai sikerek.

jelentkezésedet a rahel@kyat-ra várjuk!

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok