hirdetés

PPC menedzser

Marketing / Média > Internet / multimédia / IT

Ha a kattintás szó puszta látványa is izgatottsággal tölt el, akkor ne habozz, olvass tovább!
favourite
Cégnév
Trinity International Communications Kft.
Teljes szöveg
Hazánk piacvezető kommunikációs ügynöksége keresi jövőbeli PPC menedzserét.

Te vagy a tökéletes jelölt? Mindenképp, ha...

• szereztél már 1-2 éves tapasztalatot a PPC területén
• jól ismered és még jobban használod a Facebook Business Managert, a Google AdWords-öt és az Analytics-et
• szenvedélyesen követed és naprakészen ismered a legújabb digitális trendeket
• legalább társalgási szinten érted az angol nyelvet
• nagyszerű kampányriportokat készítesz
• pontosságod és precizitásod egy órásmesterével vetekszik

Milyen feladatok várnak rád a Digitális csapat tagjaként?

• PPC kampányok (AdWords, YouTube, Facebook, Instagram) tervezése, menedzselése, optimalizálása, elemzése, szövegírás
• kampányok stratégiai tervezésében való részvétel
• szoros együttműködés a különböző divíziókkal

Különösen előny, ha rendelkezel...

• alapfokú HTML ismeretekkel
• Google vizsgákkal - Search, Display, Analytics
• online marketing területen szerzett egyéb tapasztalattal

Mi cserébe ezeket tudjuk kínálni

• versenyképes bérezés, fizetésen felüli juttatások (bónusz, cafeteria)
• biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség
• hazai és nemzetközi ügyfelek
• kreativitást igénylő feladatok, folyamatos kihívások
• tanulási és fejlődési lehetőség
• fiatalos lendület
• modern, kellemes munkakörnyezet
• egyre bővülő ügyfélportfólió
• kávé, pingpong, darts party

Ha szeretnél még többet megtudni cégünkről, keresd fel az alábbi oldalt: youngandtrinity.hu
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok