hirdetés

kreatív Dtp operátor/grafikus

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Grafikai tervezésben,nyomdai előkészítésben, és kapcsolódó ügyintézésben jártas kreatív,precíz kollégát keresünk. Pc-n dolgozunk.
favourite
Cégnév
Dr.Kelen
Elvárások
az Adobe programok (Photoshop, Indesign, Illustrator) magabiztos használata, B kat. jogsi
Feladatok
Kozmetikai termékek elő és hátcímkéjének, szóróanyagok, print és online hirdetések, valamint egyéb kreatívok tervezése, nyomdai előkészítése, nyomdákkal való kapcsolattartás, és az ehhez kapcsolódó adminisztráció.
Előny
mikro-, kisvállalatnál szerzett munkatapasztalat,informatika iránti érdeklődés, fotós tapasztalat, jó helyesírás.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok