hirdetés

Digitális accountot keres a Spice Communication!

Marketing / Média > Marketing manager

Már nagyon várunk :)
favourite
Elvárások
- Tartalomkezelésben és fejlesztésben való gyakorlati tapasztalat
- eDM kiküldő rendszer használata
- HTML/CSS alapismeretek
- Precizitás, proaktivitás, önállóság
Amit ajánlunk
- FELHASZNÁLÓBARÁT fizetés
- TRENDKÖVETŐ ügyfelek
- INTEGRÁLT kommunikációs projektek
- HD FELBONTÁSÚ budai panoráma
- GIGA hangulat, KORLÁTLAN KÖZÖSSÉGI élmények
Feladatok
- Weboldali és social media tartalomkezelés, fejlesztés
- eDM-ek és online kampányok készítésének koordinációja
- Adminisztrációs és operatív munkák
- Egyéb digitális feladatok
Előny
Beszélsz angolul és van több éves szakmai tapasztalatod digitális és integrált területen?
A Vonal Felett is mozogsz?! Mindez csak HUB a virtuális tortán.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok