hirdetés

Senior account managert keres a Mediator

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Full service ügynökség többéves reklámügynökségi tapasztalattal rendelkező senior account managert keres!
favourite
Cégnév
Mediator Group
Elvárások
- minimum 4 év ügynökségi tapasztalat
- proaktívitás
- kiváló kommunikációs és szervezőkészség
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
- versenyképes fizetés
- fejlődési lehetőség
- nagy, nemzetközi márkák
- igényes munkakörnyezet
- vidám csapat
Feladatok
- kampányok stratégiai tervezése, tanácsadás
- teljes körű projekt menedzsment, adminisztráció
- prezentációk, riportok készítése
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok