hirdetés

Junior Media Coordinator

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Szeretnél olyan szakmát, amiben folyamatosan fejlődhetsz? Érdekel, hogyan készülnek a médiakampányok? Akkor a legjobb helyen jársz!
favourite
Cégnév
MEC Hungary Kft.
Teljes szöveg
Gyere hozzánk és találjuk ki együtt a jövőt!

Magyarország egyik vezető médiaügynökségeként a legnagyobb hazai, nemzetközi telekommunikációs, banki, FMCG nagyvállalatok kampányait kezeljük. Ezt nem tanítják az egyetemen; tanuld meg tőlünk a média működését, csatlakozz hozzánk az alábbi munkakörbe:

6 hónap betanítás után te lehetsz a jövő médiatervezője, egy innovatív csapat tagja!

Téged keresünk, ha…
• bírod a pörgés és a monotonitás változatosságát
• lelkesítenek a számok, adatok, és precízen dolgozol velük
• magabiztosan használod az Excel-t és az Office programokat
• jól kommunikálsz, nem félsz kérdezni
• képes vagy akár önállóan, felelősségteljesen végezni a munkád
• az újonnan megszerzett tudást szereted gyorsan beépíteni a gyakorlatba
• legalább középfokú szinten kommunikálsz angolul

Ha ez is igaz rád, az szuper:
• marketing/közgazdász végzettséggel rendelkezel
• rendelkezel pénzügyi vagy sales területen szerzett tapasztalattal
• rendelkezel médiaügynökségi tapasztalattal

Amiket megtanulhatsz nálunk (a képzés tartalma):
• médiapiaci ismeretek
• offline és online média tervezés és vásárlás
• média kutatási alapok
• ügyfélkapcsolati és prezentációs készségek fejlesztése
• jövőre szabott marketingkommunikációs megoldások
• tartalommarketing (nativ, influencer marketing)
• marketing technológia alapok (programmatic, data science, AI, machine learning)

Amiért érdemes velünk dolgozni:
• folyamatos fejlődési lehetőség, ennek megfelelő előrelépési lehetőség
• izgalmas projektek, kihívással teli feladatok
• szoros határidők, nagy sikerélmény a teljesítésüknél
• tanulás a legjobbaktól a médiaügynökségi piacon
• kellemes munkakörnyezet, modern budapesti iroda
• fiatalos csapat
• versenyképes fizetés
• kiemelkedő juttatási csomag

pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok