hirdetés

Médiavásárló

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Magyarország vezető médiaügynökségeként új munkatársat keresünk Médiavásárló pozícióba!
favourite
Cégnév
MEC Hungary Kft.
Elvárások
• 1-2 éves médiavásárló vagy tervező, esetleg sales tapasztalat (de pénzügyi területen szerzett tudás is előnyt jelent)
• Excel és Office programok magabiztos használata
• önálló, felelősségteljes munkavégzés
• precíz, gyorsan tanuló személyiség
• jó problémamegoldó képesség
• legalább középfokú angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
• folyamatos fejlődési lehetőség
• versenyképes fizetés
• kiemelkedő juttatási csomag
• kellemes munkakörnyezet
• jól megközelíthető, modern budapesti iroda
• fiatalos csapat
Feladatok
• kampányok előkészítése, vásárlása, követése és utóértékelése
• ajánlatok összeállításában való részvétel
• partnerekkel való napi szintű kapcsolattartás (pl. médiacégek, gyártók, kreatív ügynökségek)
• kimutatások, elemzések, adatbázisok készítése
• pénzügyi rendszer médiaoldali adminisztrációja
Előny
• marketing/közgazdász végzettség
• alapvető médiamutatók ismerete
• médiaügynökségi tapasztalat
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok